GTA, Guide Editors, Staff Team, Trusted Members
28
edits
(Link adding) |
(Updated Wiki Team) |
||
| Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
|[[User:Phoenix|Phoenix (June 10th 2020 - Present)]]<nowiki> | </nowiki>[https://www.roleplay.co.uk/members/dir-phoenix-ashes.192345/ Forum Link] | |[[User:Phoenix|Phoenix (June 10th 2020 - Present)]]<nowiki> | </nowiki>[https://www.roleplay.co.uk/members/dir-phoenix-ashes.192345/ Forum Link] | ||
|- | |- | ||
|[[User:Bonjamon|Bonjamon (November 1st 2024 - Present)]]<nowiki> | </nowiki>[https://www.roleplay.co.uk/members/bonjamon.214974/ Forum link] | |[[User:Bonjamon|Bonjamon (November 1st 2024 - Present)]]<nowiki> | </nowiki>[https://www.roleplay.co.uk/members/bonjamon.214974/ Forum link] | ||
|- | |- | ||
|[[Mystix|Mystix (November 2nd 2024 - Present)]]<nowiki> | </nowiki>[https://www.roleplay.co.uk/members/mystix.196065/ Forum link] | |[[User:Mystix|Mystix (November 2nd 2024 - Present)]]<nowiki> | </nowiki>[https://www.roleplay.co.uk/members/mystix.196065/ Forum link] | ||
|- | |- | ||
|[[Kyle|Kyle (November 2nd 2024 - Present)]]<nowiki> | </nowiki>[https://www.roleplay.co.uk/members/kyle-kamara.218009/ Forum link] | |[[User:Kyle|Kyle (November 2nd 2024 - Present)]]<nowiki> | </nowiki>[https://www.roleplay.co.uk/members/kyle-kamara.218009/ Forum link] | ||
|} | |} | ||
<br /><div data-darkreader-inline-border-top="" data-darkreader-inline-border-right="" data-darkreader-inline-border-bottom="" data-darkreader-inline-border-left="" data-darkreader-inline-bgcolor="" data-darkreader-inline-color="" style="font-size:250%; text-align: center; border: 0px solid; border-radius: 10px; background-color: #222323; padding: 4px; color: rgb(255, 255, 255);">Previous Wiki Editors</div> | <br /><div data-darkreader-inline-border-top="" data-darkreader-inline-border-right="" data-darkreader-inline-border-bottom="" data-darkreader-inline-border-left="" data-darkreader-inline-bgcolor="" data-darkreader-inline-color="" style="font-size:250%; text-align: center; border: 0px solid; border-radius: 10px; background-color: #222323; padding: 4px; color: rgb(255, 255, 255);">Previous Wiki Editors</div> | ||
| Line 136: | Line 134: | ||
|- | |- | ||
|[[Rosaly|Rosaly (August 6th 2023 - May 14th 2024)]]<nowiki> | </nowiki>[https://www.roleplay.co.uk/members/rosaly-mcman.217543/ Forum Link] | |[[Rosaly|Rosaly (August 6th 2023 - May 14th 2024)]]<nowiki> | </nowiki>[https://www.roleplay.co.uk/members/rosaly-mcman.217543/ Forum Link] | ||
|- | |||
|[[User:Stuart|Stuart (April 9th 2023 - October 5th 2025)]]<nowiki> | </nowiki>[https://www.roleplay.co.uk/members/stuart.170905/ Forum Link] | |||
|- | |||
|[[User:Slawek|Slawek (August 19th 2019 - October 5th 2025)]]<nowiki> | </nowiki>[https://www.roleplay.co.uk/members/slawek.185546/ Forum Link] | |||
|} | |} | ||