47
edits
(added auction house) |
m (Mayor marked complete) |
||
(50 intermediate revisions by 11 users not shown) | |||
Line 4: | Line 4: | ||
==Priority pages== | ==Priority pages== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |||
!colspan="3"|Editing Needed | |||
|- | |- | ||
!Page!!Editor!!Status | !Page!!Editor!!Status | ||
|- | |- | ||
!colspan="3"|Completed | |||
|- | |- | ||
!Page!!Editor!!Status | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Mayor]]||Nomad||Complete | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Laundry]]||[[User:JordaN GooD|JordaN GooD]]||Complete | ||
| | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[RBA Treasury]] | ||
|[[User:Dexter|Dexter]] | |||
|Complete | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Art Gallery]] | ||
|[[User:Faheem|Faheem]] | |||
|Complete | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Antique Dealer]] | ||
|[[User:Faheem|Faheem]] | |||
|Complete | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Post Office]] | ||
| | |[[User:Faheem|Faheem]] | ||
|Complete | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[The Continental]] | ||
|Snuffles | |||
|Complete | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Altis Metal Exports]] | ||
|Snuffles | |||
|Complete | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Platinum Buyer]] | ||
|Snuffles | |||
|Complete | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Mod Shop|Boat Mod Shop]] | ||
| | |Unclaimed | ||
|Complete | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Single Ownership Properties|Properties]] | ||
|Unclaimed | |||
|Complete | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Profession]] | ||
|Snuffles | |||
|Complete | |||
|- | |- | ||
| | |[[Shipwrecks]] | ||
| | |Snuffles | ||
| | |Complete | ||
|- | |||
|[[Runs]] | |||
|Snuffles | |||
|Complete | |||
|- | |||
|[[Tractor]] | |||
|Snuffles | |||
|Complete | |||
|} | |} |
edits