47
edits
m (this triggered me) |
m (Mayor marked complete) |
||
(15 intermediate revisions by 3 users not shown) | |||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
!Page!!Editor!!Status | !Page!!Editor!!Status | ||
|- | |- | ||
!colspan="3"|Completed | !colspan="3"|Completed | ||
|- | |- | ||
!Page!!Editor!!Status | !Page!!Editor!!Status | ||
|- | |||
|[[Mayor]]||Nomad||Complete | |||
|- | |- | ||
|[[Laundry]]||[[User:JordaN GooD|JordaN GooD]]||Complete | |[[Laundry]]||[[User:JordaN GooD|JordaN GooD]]||Complete | ||
Line 64: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
|[[Platinum Buyer]] | |[[Platinum Buyer]] | ||
|Snuffles | |||
|Complete | |||
|- | |||
|[[Mod Shop|Boat Mod Shop]] | |||
|Unclaimed | |||
|Complete | |||
|- | |||
|[[Single Ownership Properties|Properties]] | |||
|Unclaimed | |||
|Complete | |||
|- | |||
|[[Profession]] | |||
|Snuffles | |||
|Complete | |||
|- | |||
|[[Shipwrecks]] | |||
|Snuffles | |||
|Complete | |||
|- | |||
|[[Runs]] | |||
|Snuffles | |||
|Complete | |||
|- | |||
|[[Tractor]] | |||
|Snuffles | |Snuffles | ||
|Complete | |Complete | ||
|} | |} |
edits